KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12277126
nr 1227 7126
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Akvarell, "Vårvinter", Signerad. Motivet: 30x40 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:31:11
100 kr
200 kr